Informácie   |   Súbory na prevzatie   |   Konferencia   |   Registrácia   |   Odkazy
Súbory na prevzatie Program | Rozšírenia | Nástroje | Jazyky

  Program

Inštalačné súbory neobsahujú žiadne vírusy, spyware ani adware.

Program Total Commander (verzia pre Windows CE / Pocket PC) je distribuovaný ako „Freeware“.

Program Total Commander (verzia pre OS Windows) je distribuovaný ako „Shareware“, čo znamená, že máte možnosť si na 30 dní vyskúšať tento program, po uplynutí tejto doby je potrebné tento program odinštalovať alebo zakúpiť licenciu, ktorá Vám umožní používať program aj po uplynutí tejto doby a získate s ňou aj možnosť technickej podpory. Zakúpenie licencie tiež odstráni dialóg so žiadosťou o zakúpenie licencie pri štarte programu.  Rozšírenia

Kompresia
Tieto rozšírenia sa používajú na komprimovanie súborov, prezeranie a extrahovanie archívov, ktoré nie sú priamo podporované programom Total Commander.

Súborový systém
Pomocou týchto rozšírení môžete pracovať s diskami, ktoré nie sú štandardne dostupné. Napr. Linux partícia, alebo externé zariadenia typu Palm/PocketPC.

Zobrazenie
Rozšírenia umožnia zobraziť súbory rôznych formátov ako napríklad obrázky, tabuľky, databázy, atď. v okne s náhľadom (vyvolané stlačením klávesov F3 alebo CTRL+Q).

Obsah
Tieto rozšírenia umožnia zobraziť napr. informácie o súbore MP3, atribúty obrázkov pri ich zobrazovaní, prípadne ich použiť pri hľadaní a premenovávaní.  Nástroje

Zobrazovače
Tieto nástroje môžu slúžiť na zobrazovanie súborov z programu Total Commander, ako rozšírenia nástroja Lister (napr. pre okno s náhľadom vyvolané stlačením klávesov CTRL+Q) alebo ako samostatný externý nástroj.

Kompresné nástroje
Programy potrebné na vytváranie archívov, napr. typu RAR alebo ACE.

Ostatné
V tejto kategórii sú nástroje, ktoré môže ešte viac uľahčiť vašu prácu s programom Total Commander.


späť na začiatok